REFERENCE
20.1.2020Kristýna Bučková
Se Studentprogramem jsem velice spokojena. S paní Zahálkovou si vždy velice ráda popovídám. Práce ji baví. Jednání, domluva vždy v pohodě. Když jsem potřebovala, paní Zahálková mi ve všem poradila a vyhověla. A je s ní velká zábava hlavně, a tak to má být:)
Těším se na další setkání.
Můžu jedině doporučit.
Kristýna Bučková
