REFERENCE

 

12.2.2020Šimák

Služby této společnosti mohu jenom doporučit. Naprosto férové jednání, rychlé a bezproblémové plus výborné chování p. Zahálkové.

11.2.2020Kovář, Plechynger

Paní Zahálková nám zprostředkovala bydlení do 3 dnů. Co se týká Studentprogramu je jednou z nejlepších možností jak rychle bydlet. Co se týče paní makléřky, je jednou z nejlepších co jsem poznal.

30.1.2020Haasová

Paní Zahálková je TOP!
Velice rychlé, slušné a vstřícné jednání, můžeme s přítelem jen doporučit.

20.1.2020Kristýna Bučková

Se Studentprogramem jsem velice spokojena. S paní Zahálkovou si vždy velice ráda popovídám. Práce ji baví. Jednání, domluva vždy v pohodě. Když jsem potřebovala, paní Zahálková mi ve všem poradila a vyhověla. A je s ní velká zábava hlavně, a tak to má být:)
Těším se na další setkání.
Můžu jedině doporučit.
Kristýna Bučková

18.1.2020M. Probst

Studentprogram mi umožnil sehnat úžasné prostory k bydlení při studování na vysoké škole. Milé chování, vstřícnost, bezproblémové jednání a mobilní kontakt v každou denní hodinu.
Paní Zahálkové děkuji.
M. Probst

16.1.2020Brůžková

Se Studentprogramem jsem moc spokojená. Jednání velice milé a vstřícné. Paní Zahálková je opravdu skvělá a je vidět, že svou práci koná dobře a ráda.
Takže mohu jedině doporučit :):)

14.1.2020Pavel Bartizal

S Agenturou Studentprogram jsme s přítelkyní velice spokojeni. Velmi vstřícné a rychlé jednání. Těžko bychom si mohli představit lepší jednání.
Agenturu Studentprogram s paní Zahálkovou mohu jen doporučit.
S pozdravem
Pavel Bartizal

12.1.2020Marcela Kučerová

Hezký přístup a rychlá komunikace. S agenturou jsme velmi spokojeni.
Děkujeme
M. Kučerová

10.1.2020Barbora Marková

Agentura je skvělá. Určitě doporučím dál.
Děkuji.
Barbora Marková

20.11.2019Lenka Vlachová

S agenturou Studentprogram jsem byla velmi spokojená, hlavně s paní Zahálkovou. Má krásný přístup k lidem, je ochotná a snaží se pomoci, což se v dnešní době moc nevidí. Všechno mi vysvětlila a opravdu jsem byla s jejím přístupem velmi překvapená. Je to milé pracovat s takovými lidmi.

6.11.2019Míla

Děkujeme za zprostředkování hezkého bytu. Jsme rodina a těšíme se na Vánoce v novém bytě. Vše proběhlo hladce, svižně, skvělá komunikace, odborné vedení, vynikající přístup!

Děkujeme moc!!

30.10.2019Petra

Už sice nepatřím do školních lavic, ale přesto mě oslovila nabídka bytu realitní agentury STUDENTPROGRAM. Zavolala jsem na nabídku a domluvila si prohlídku bytu. Byla sjednána opravdu rychle a vstřícně vzhledem k mým směnám. Jednání, komunikace a celková atmosféra prohlídky za účasti pronajímatele byla příjemná. Oceňuji také profesionální a kvalitní přístup ze strany makléřky paní Zahálkové. Bydlím a jsem moc spokojená.
Děkuji

25.10.2019Kateřina

Jsem v posledním ročníku na vysoké a pro psaní diplomky jsem sháněla klidnější pronájem.
Nemohla jsem nic najít a hlavně jsem na to neměla ani moc času. Kamarád mi doporučil agenturu STUDENTPROGRAM. Napsala jsem tam svůj požadavek a přišly mi nabídky! Vůbec jsem tomu nechtěla věřit! Bez mé námahy a času! Zavolala jsem makléřce, která mi podala podrobné informace a reference na jednotlivé byty. Vybrala jsem si a jsem spokojená. Tomu říkám pomoc! Díky:)
Doporučuji všem.

12.10.2019Vítek

Od školy jsem dostal ubytování na ubytovně. Nebyl jsem spokojený a na internetu našel agenturu pro studenty. Napsal jsem dotaz, zda pro mě nemají bydlení. Překvapila mě rychlá reakce a snaha pomoci. Sice už nebyl takový výběr, ale zvolil jsme si bydlení poblíž školy, a hlavně v příjemné lokalitě a s vrstevníky.
Jsem opravdu spokojený a děkuji za kvalitní přístup a profesionalitu.

7.10.2019Barbora

Bydlení jsme hledali dlouho a měli docela smůlu na pořadí zájemců. Nyní se nám naskytla možnost hezkého bytu. Ani jsem už nevěřila, že bychom mohli být ve hře, ale přesto jsem zavolala na inzerát a domluvila prohlídku. Byla jsem ubezpečena, že prohlídka je k dispozici a vše bylo sjednáno bez problémů. Naše rozhodování bylo rychlé, jednání s majitelem příjemné a služby a veškeré informace o pronájmu ze strany makléře profesionální.
Bydlíme, jsme spokojení a těšíme se na naše první Vánoce v novém bytě.
Děkujeme agentuře a doporučujeme ostatním!

Kontaktní formulář

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.

Kontaktní adresa

České Budějovice
Náměstí Přemysla Otakara II.
Biskupská 129/1
370 01 České Budějovice 1
tel.: 603 146 858
Email: info@studentprogram.cz
IČO: 67170161

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Seznamte se s celým zněním souhlasu se zpracováním osobních údajůspolečnosti Mgr. Helena Zahálková AZ STUDENTPROGRAM®.

Vložte nabídku

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme za přeposlanou nabídku. Rádi se Vám budeme věnovat. V čase co nejkratším Vás budeme kontaktovat ohledně vyjednání dalšího postupu.

Pokud jste se rozhodli přeposlat nám všechny informace o své nabídce k pronájmu, bude námi vložena na internet k datu jejího přeposlání, nejpozději však do druhého dne.

V případě přeposlání fotografií Vaší nemovitosti Vás prosíme o jejich zaslání na
e-mailovou adresu: info@studentprogram.cz

Děkujeme a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Seznamte se s celým zněním souhlasu se zpracováním osobních údajů společnosti Mgr. Helena Zahálková AZ STUDENTPROGRAM®.