REFERENCE

 

Reference od nabízejících

21.1.2021Jana Plosová

S paní Zahálkovou spolupracuji již delší dobu a jsem maximálně spokojená.
Je úžasná dáma.
Děkuji moc.
Jana Plosová

27.7.2020Volková

Jsem ráda, že tuto agenturu znám, jsem velmi spokojená nabízenými službami. Nemám jedinou špatnou zkušenost.
Všem vřele doporučuji.

26.7.2020J. Havel

S paní Zahálkovu výborná spolupráce.

14.3.2020Ing. Jana Linková

Spolupráce při zprostředkování pronájmu pro studenty byla velmi dobrá. Hlavní pozitivní rysy spolupráce: dochvilnost, spolehlivost, korektní jednání. Všem vřele doporučuji a sama mám o další spolupráci zájem.

8.11.2018Manželé Kocourkovi

Děkujeme paní Zahálkové za velmi profesionální přístup. Její ochota a vstřícnost dnes již není samozřejmostí. Budeme rádi za další spolupráci.

6.11.2018Novotný

Se službami agentury AZ STUDENTPROGRAM, kterou zastupuje paní Zahálková, jsem velmi spokojený. Paní Zahálková je velmi profesionální a milá dáma.

S pozdravem Martin Novotný

1.8.2018Iva Tancerová

S činností realitní agentury jsem velmi spokojená. Mohu všem majitelům bytů jen doporučit.
Spolupráce opravdu perfektní.

15.6.2018Hrubý

Velmi dobré jednání, celková velmi dobrá spokojenost.

8.6.2018Marie Králová

Služby této agentury mi byly doporučeny od jiné pronajímatelky. Mohu potvrdit svou plnou spokojenost. Doporučuji dalším pronajímatelům.

8.6.2018Eva Vobrová

Služby agentury AZ Studentprogram mi byly doporučeny. Mohu potvrdit plnou spokojenost, vstřícné jednání, zodpovědnost, spolehlivost.
Doporučuji všem pronajímatelům.

6.6.2018Šindelková Pavla

Se službami realitní agentury AZ Studentprogram jsem velmi spokojená. Oceňuji vstřícné jednání, zodpovědnost a všestrannou péči.

5.6.2018Jana

S agenturou i paní Zahálkovou jsem byla velmi spokojená. Komunikace i vyřízení všeho potřebného skvělé.
Moc děkuji a doporučuji ostatním.

24.5.2018Z.Š.

Dobrý den,
chci poděkovat paní Zahálkové za její péči o pronájem mého byt. Není to jednoduché vyhovět mým požadavkům a vždy jsem mile překvapená, když se to povede. Opomenout nechci ani její časovou flexibilitu, kterou vychází maximálně vstříc i mým časovým nárokům. Za to všechno opravdu velký dík!!

18.5.2018Ž.B.

Se službami Studentprogramu jsem byla vždy spokojená. Určitě doporučuji.

14.4.2018R.P.

Děkuji paní Zahálkové za její ochotu a snahu v době co nejkratší pronajmout kvalitně náš dům. Měli jsme poměrně vysoké požadavky, které všechny splnila a s nájemníky jsme opravdu spokojeni. Dobrá volba agentury a jejích služeb, kterou budeme rádi doporučovat.
Ještě jednou díky a ať se daří!

24.3.2018J.P.

Dobrý den,
rád bych se vyjádřil ke spolupráci s Vaší firmou ve věci pronájmu bytu. Reakce agentury na naši nabídku byla blesková- během několika hodin přijela makléřka na jednání a seznámila se s naší nabídkou. Velice rychle se zorientovala v situaci a pak jsem měl jenom já na starosti připravit co nejdříve byt na focení. Nic se neprotahovalo, inzerát byl ten samý den na internetu a druhý den byla sjednaná prohlídka. Dá se konstatovat, že ve finále jsem předání bytu nakonec brzdil já dokončovacími pracemi. Ale vše se zvládlo. Paní Zahálková byla při předání bytu perfektně připravená s dokumenty a zájemci o byt od ní skvěle informováni o převzetí bytu včetně připravených záloh k úhradě. Její perfektní a věcné vystupování velice kladně hodnotím.

15.3.2018Naděžda Vozábalová

Agenturu STUDENTPROGRAM hodnotím velmi kladně. Spolupráce je seriózní, vstřícná, spolehlivá, vždy maximálně vyhoví veškerým mým požadavkům.
Velice oceňuji velmi příjemné, srdečné jednání paní Mgr. Heleny Zahálkové, se kterou osobně spolupracuji již několik let. STUDENTPROGRAM je pro mě správná volba.
Děkuji za spolupráci.

15.3.2018MUDr. Lidia Nastašinská, CSc.

Spolupráce s paní Zahálkovou je rychlá a spolehlivá. Již mnoho let mám byty obsazené vždy skvělými a bezproblémovými nájemníky právě díky paní Zahálkové, a to bez jakýchkoliv starostí.

15.3.2018Manželé Roman a Lenka Daňkovi

Velice si od samého počátku vážíme spolupráce s paní magistrou Zahálkovou při obsazování našich volných prostor, které máme upravené pro pronajímání studentských pokojů. Paní Zahálková se s námi vždy před začátkem nového pronájmu společně dohodne na podmínkách, za jakých hodláme pronajímat. Zároveň nám odborně poradí, jaký nejvhodnější nájemce by u nás mohl být ubytován, a při své činnosti zohledňuje aktuální situaci v oblasti pronájmu pokojů. Rovněž velmi významnou roli hraje její odborné zázemí při zpracování dokumentů, potřebných při provozování pronájmů, i široký rozhled v oblasti práva a daňových zákonů.

Jelikož ve spolupráci s ní již pronajímáme několik let, domníváme se, že za tuto dobu se nejen osvědčila jako skutečný profesionál v oblasti pronájmů, ale její součinnost se pro nás stala během pronajímání studentských pokojů prakticky nepostradatelnou. Nakonec nám nezbývá než tímto svým vyjádřením opravdu paní magistře Zahálkové i celému systému
AZ Studentprogramu za dlouhodobou spolupráci upřímně poděkovat.

15.3.2018JUDr. Fr. Vavroch a Mgr. H. Vavrochová

Se spoluprací s p. Mgr. H. Zahálkovou z AZ Studentprogramu jsme ohledně zprostředkování pronájmů našich nemovitostí ve Včelné velice spokojeni.
Oceňujeme zejména rychlý a komplexní servis při zajišťování její činnosti.

15.3.2018J.J.

S agenturou zprostředkovávající ubytování studentů spolupracuji prvním rokem a jsem s ní velmi spokojena. Spolupráce je bez problémů. Pokud to půjde, budu ráda spolupracovat i příští rok.

15.3.2018 M. Živnůstková

Dobrý den,
paní Zahálkové velmi děkujeme za vstřícnost a rychlé zprostředkování pronájmu bytu.
Bylo to pro nás bez práce a moc nám pomohla.

15.3.2018V.M.

Dobrý den,
ráda bych zde poděkovala paní makléřce Zahálkové za její absolutně profesionální práci při hledání podnájemníků do našeho bytu. Na paní Zahálkovu, tím pádem i na agenturu Studentprogram, jsem dostala tip od mé známé, která byla rovněž jako já nad míru spokojena s Vašimi službami. Pro zajímavost musím ještě podotknout, že nové podnájemníky jsem díky profi práci paní Zahálkové měla k dispozici ještě týž den! A bylo po starostech :-)
Takže ještě jednou DĚKUJI a určitě agenturu doporučuji!! Už jen proto, že se můžu s jakýmikoliv nečekanými problémy ohledně podnájemníků na ni obrátit.

15.3.2018R.P.

Dozvěděl jsem se od známých o agentuře pro studenty. Mám byt v blízkosti univerzity, a proto se mi nabídka služeb agentury líbila. Spolupracuji s ní již několik let a jsem spokojený. Žádné starosti, vše si agentura hlídá sama a všechno funguje, jak má.

15.3.2018P.B.

Paní Zahálkovou znám a naskytla se mi možnost pronajmout svůj byt. Vůbec jsem neřešil, komu mám pronájem svého bytu svěřit. Volba byla jasná a jsem maximálně spokojený.

15.3.2018O.V.

Nemám čas řešit věci, na které jsou jiní odborníci. Ale problém je si správně vybrat. Já jsem proto dal na doporučení od známého a udělal jsem dobře. Vše běží bez problému, slušní nájemníci, včas platí, co víc si přát:)

15.3.2018N.J.

Je fakt super, milá a příjemná, dobře se mi s ní spolupracuje.

15.3.2018Jana Š.

Pokaždé, když potřebuji obsadit pronájem bytu slušným nájemníkem, obracím se výhradně na paní Zahálkovou, která přistupuje ke své práci maximálně profesionálně.

14.3.2018K.E.

Agenturu Studentprogram jsem si vybrala na základě doporučení našich přátel, kteří využívají Vaše služby při pronájmu nemovitostí opakovaně a s vysokou spokojeností. Mohu s nimi jen souhlasit. Od počátku jsem se i já setkala s příjemným, slušným a vysoce profesionálním jednáním. Ihned po náboru převzala náš pronájem paní Helena Zahálková, která se mnou byla neustále v kontaktu, byla velmi příjemná, uměla poradit, postarala se o vše potřebné. Respektovala naše preference, stejně jako preference zájemců, což vedlo k vzájemné spokojenosti a rychlému uzavření smlouvy. Děkuji

14.3.2018Jaroslav S.

Spokojenost s řešením veškerých drobností a papírování. Výborná komunikace, profesionální přístup.

14.3.2018Eva T.

Dobrý den,
byla jsem velmi spokojena se službami AZ Studentprogramu a paní Heleny Zahálkové. Záleželo mi na tom, abychom pronajali byt studentům s našimi specifickými požadavky, což se paní Zahálkové podařilo. Jsme moc spokojení a můžeme klidně spát. Moc děkuji i za to, že jste k dispozici po celou dobu nájmu. Člověk nikdy neví, a tak se mám na koho obrátit!
Přeji Vám mnoho úspěchů a hlavně mnoho spokojených zákazníků, jako jsem já :) Hezký den!

14.3.2018U. T.

Při zajišťování pronájmu mého bytu jsem byla dost dlouho bezradná. Problém mi dělal i výběr realitky. Protože jsme chtěli byt nabídnout pouze studentům, zaujala mě na internetu agentura Studentprogram, o které jsem před tím vůbec nevěděla. Nabízí i poradenství v oboru ceny a další služby, což rozhodlo. Na můj mail mi operativně odpověděla makléřka Helena Zahálková a přes pozdní dobu obratem vyřešila příjem mého požadavku. Při návštěvě kanceláře jsem poznala, že jsem si zvolila správně. Perfektní prostředí, profesionální jednání, citlivý a rychlý přístup. Již další den mne navštívila makléřka se zájemci. Průběh řídila vysoce profesionálně, vstřícně a pozorně ke spokojenosti obou stran. Chtěla bych jí za to poděkovat.

14.3.2018Milan K.

Služeb AZ Studentprogramu jsem se rozhodl využít na doporučení mé kamarádky, která má s touto agenturou tu nejlepší zkušenost. Sám jsem jako podnikatel velmi vytížený a starost s pronájmem svého bytu mi zabírala spoustu času. Nyní jsem naprosto bez starostí. Paní Zahálková si vše sama pohlídá a naopak jsem sám překvapen, že v případě uvolnění místa na bytě je opět vše pronajaté a běží bez problémů. Děkuji.

14.3.2018M.L.

Paní magistro,
chtěla bych Vám poděkovat za ochotu a pomoc v pronájmu mého bytu. Rady, doporučení a služby, které poskytujete mě naprosto uklidnily a rozhodla jsem se pronajmout byt studentům. Vůbec toho nelituji a tímto Vám děkuji za váš profesionální přístup. Pokud někdo z mého okolí bude chtít řešit koupi, prodej, pronájem nemovitosti, předám kontakt na Vás. Ještě jednou díky a ať se vám daří!

14.3.2018V.D.

Paní Helenu Zahálkovou řadím mezi profesionální realitní makléře, se kterými je radost spolupracovat. Pronajala nám náš byt ve velmi krátké době a zatím vždy bez problémů. Jde o velice vstřícnou paní, která se vždy a v každém případě přizpůsobila našim podmínkám a na kterou se budeme vždy s důvěrou obracet.
Tímto bych jí chtěla ještě jednou poděkovat a popřát co nejvíce stejně spokojených klientů.
S pozdravem

14.3.2018L.V,

Děkuji Vám velice za nadstandardní služby. Šetříte náš čas, nervy i starosti.
Jste jednička.

14.3.2018P.R.

Byl jsem mile překvapen vysokou profesionální úrovní jak celé agentury Studentprogram, tak zvláště jednáním makléřky paní Heleny Zahálkové. Jednala velmi vstřícně jak se mnou, tak se zájemci, kteří v mé přítomnosti navštívili můj pronajímaný byt. Také veškerá administrativa byla připravena včas a k mé spokojenosti. Stejně tak dobře proběhlo předání bytu, smluv a financí. Jsem velmi spokojen, rád doporučím a sám využiji služeb vaší agentury.

14.3.2018F.Š.

Oslovil jsem paní Zahálkovou, aby se starala o pronájem mého bytu. Jsem pracovně vytížený a mám reference od známých, že je perfektní. Mohu to už dnes jenom potvrdit. Chci jí touto cestou poděkovat.

14.3.2018Z.I.

Po dlouhé době jsem se v rámci řešení pronájmu svého bytu setkala s jednáním na vysoce profesionální úrovni. A co víc, bylo to velmi příjemné. Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat paní Heleně Zahálkové nejen za zprostředkování pronájmu mé bytové jednotky, ale především za její přístup ke klientům a způsob vedení jednání. Všem vřele doporučuji. Pouze škoda, že těchto zkušeností není více.

14.3.2018J.H.

Rád bych poděkoval za perfektní servis a vstřícnost paní Zahálkové.

14.3.2018F.A.

Máme možnost při pronájmu bytu spolupracovat s paní Zahálkovou. Asi každý, kdo řeší tuto situaci, ví, jak obtížné je najít spolehlivou osobu, která se bude této záležitosti věnovat tak, jako by pronajímala svůj vlastní byt. My ji našli:) Paní Zahálková, její profesionální přístup, znalost trhu, prostředí a v neposlední řadě i výborný odhad na lidi, rychlost a kvalita práce nám byl obrovským přínosem. Při dalších pronájmech nemovitostí se budeme již obracet výhradně na její osobu. Byli jsme maximálně spokojeni. Ještě jednou velké díky.

14.3.2018T.M.

Dobrý den,
naše poděkování a uznání patří makléřce paní Heleně Zahálkové za její profesionální a svědomitou práci. Zodpovědně vždy odvede svou práci od nabídek až po vyřízení všech smluvních i finančních náležitostí při realizaci pronájmu. Vysoce si ceníme komplexnosti služeb Vaší kanceláře.

13.3.2018Manželé J.Z a P.Z.

Dobrý den,
trvale bydlíme mimo České Budějovice, a tak starost a péči o pronájem bytu jsme s manželkou s velkou důvěrou předali paní Zahálkové. Vše běží bezchybně, a pokud se vyskytne něco k řešení, je nám paní Zahálková k dispozici. Oceňujeme její profesionalitu, komunikativnost nejen s námi, ale i s nájemci na bytě. Vždy se těšíme na setkání.

13.3.2018V.L.

Spolupráci s agenturou jsme zahájili letos. Jsme spokojeni a vše proběhlo bez problémů a podle našich představ.

13.3.2018H.F.

Moje Velké díky patří paní Heleně Zahálkové!!! Dovolím si ji pokládat skoro za osobní makléřku:-), jelikož mi již několikrát pronajala byty k mé úplné spokojenosti, zcela jasně ví, o jakou klientelu mám zájem a za jakých podmínek. Moooooc díky!!!!

13.3.2018C.Š.

Děkuji agentuře Studentporgram s pomocí při pronájmu mého bytu a následných službách s tím spojenými. Přístup paní makléřky Zahálkové je velmi empatický a měla jsem pocit, že někdo rozumí mé situaci. Ještě jednou velmi děkuji.

13.3.2018Š.V.

Vysoká profesionalita, výborný odhad lidí, optimismus a neustálý úsměv jsou předností paní makléřky Heleny Zahálkové, se kterou jsem již opakovaně zdárně spolupracoval a rád budu i nadále.

13.3.2018V. M.

Tradičně jsem velmi spokojen s klientským servisem, který poskytuje paní Zahálková - je fakt, že jsem se s takovou ochotou, vstřícností a schopnostmi ještě nesetkal. Mám několik bytů, kde se občas mění podnájemníci. Preferuji tedy pokud možno osvědčenou spolupráci s agenturou Studentprogram, konkrétně s paní Zahálkovou.

13.3.2018B.S.

Profesionální přístup, skvělý právní servis, výborná spolupráce. Velmi rád doporučuji a děkuji paní makléřce Zahálkové.

13.3.2018K.V.

Spolupráce byla na profesionální úrovni a doporučuji dalším pro své využití.

13.3.2018C.O.

Ještě jednou děkuji za vše, co jste pro nás udělala a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci.

13.3.2018Š.P.

Dobrý den,
chtěl bych tímto poděkovat za perfektní zajištění pronájmu mého bytu, se kterým jsem se po doporučení obrátil na paní Helenu Zahálkovou. Její profesionální přístup, rychlost a znalost v oboru umožnilo bezproblémový průběh mého prvního pronájmu, který jsem realizoval. Příště se určitě opět obrátím na paní Helenu a rovněž ji mohu doporučit všem, kteří potřebují zajistit pronájem či prodej nemovitosti. Ještě jednou děkuji.

12.3.2018E.F.

Velmi dobrá, příjemná profesionální spolupráce, efektivní jednání, vstřícnost a flexibilita. Mockrát děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

Kontaktní formulář

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.

Kontaktní adresa

České Budějovice
Náměstí Přemysla Otakara II.
Biskupská 129/1
370 01 České Budějovice 1
tel.: 603 146 858
Email: info@studentprogram.cz
IČO: 67170161

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Seznamte se s celým zněním souhlasu se zpracováním osobních údajůspolečnosti Mgr. Helena Zahálková AZ STUDENTPROGRAM®.